Başlangıç / Haber / Yeni yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Yeni yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi.

KAI Vakfı Saltuk Buğrahan Budak -İftarYemeği

Vakfımızın yeni yönetim kurulu ilk toplantısını 22 Mayıs Salı günu saat 16.00 da Beşiktaş Balmumcu’daki vakıf merkezimizde gerçekleştirdi.
Yeni yöneticiler ile tanışma ve ardından
çalışmalarımızı azim ve gayretle sürdürmek üzere çeşitli kararlar alındı.

Burs ödemeleri hakkında bilgi verildi. Öğrencilere iki aylık daha ödeme yapılmasına karar verildi.

Vakfımızın sürekli giderlerine katkı sağlamak amaçlı olarak, Yılda bir kez olmak üzere Yönetim Kurulu Üyelerimizden 1.000,00 TL toplanmasına ve ödemelerin Vakıfbank İstanbul Şb. TR560001500158007285189883 nolu banka hesabımıza “bağış” açıklamasıyla gönderilmesine karar verildi.

İftar organizasyonu için yönetim kurulu üyemiz Saltuk Buğrahan Budak’ın otel rezervasyonu konusunda yetkilendirilmesine karar verildi.

Kars’ta turizm konulu sempozyum düzenlenmesi görüşüldü. Doğu Ekspresinin yarattığı turizm potansiyelinde yaşanan aksaklık ve eksiklikle ilgili Kars’ta burs alan öğrencilerimizden de yararlanarak yazılı anket çalışmasına ve Doğu ekspresini hayata kazandıran gazetecilere Eylül ayında Kars’a giderek plaket verilmesine karar verildi.

Dilek ve Temennilerde öncelikle burs ücretlerinin artırılması öngörüldü, burslarda önceliğin kız öğrenciler, engelliler ve yetimlerin olması gerektiği söylendi.

Sayın Saltuk Buğrahan Budak vakfımızın web sitesinin güncellenmesi ve yenilenmesi işlerinin yönetimi konusunda görevlendirildi.

Sayın Ekrem Tanyıldız bundan sonraki vakıf toplantılarımızın her ay bir üyemizin işyerinde yapılmasını önerdi.

Alınan kararları uygulamak üzere Vakfımız İcra Kurulu heyeti seçildi. Buna göre Başkan Sayın Zeki Yılmaz, Başkan Yardımcılığına Sayın Mahmut Öztürkler, Sayın Ekrem Tanyıldız, Muhasip üyeliğe sayın Reşit Çakas, Genel sekreterliğe sayın bakanım Nihan Gündem’in seçilmesine oybirliği ile karar veridi.

Vakfımıza iyi dilekler yapılarak toplantı kapatıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir