Başlangıç / Haber / 2021 – 2022 Dönemi Burs Başvuruları Sona Ermiştir

2021 – 2022 Dönemi Burs Başvuruları Sona Ermiştir

Burs başvurularımız sona ermiştir. Başvuru sonuçları Kasım ayı içerisinde sitemiz üzerinden açıklanacaktır. Öğrencilerimize gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz.

 

51 yorumlar

 1. Merhaba bursunuza ihtiyacım var eczacılık okuyacağım bu ilk senem

 2. Burs başvurusunu nereden yapacağım form çıkmıyor

 3. burslar geri dönüşümlü mü ?

 4. TRANSKRİPT BELGEM OKUL TARAFINDAN VERİLMİYOR. DAHA SONRA İBRAZ ETSEM OLUR MU ?

 5. burs almaya devam eden öğrencilerin bursları ne zaman başlayacak

 6. Burs hangi banka hesabına yatırılıyor acaba?

 7. Burs formunu bilgisayardan doldurdum ama imza atamadım imza şart mı?

 8. Merhabalar ben ek tercihle yerleştim, e-kayıt ile kaydımı yaptırdım fakat üniversitenin sistemine düşmedim ve bana birkaç gün içerisinde sisteme düşersin dediler dolayısıyla öğrenci belgesi çıkaramadım bu yüzden de sanırım burs başvurum reddedilecek benim burs almak için yapabileceğim herhangi bir durum veya sizin bu duruma karşı bir çözümünüz var mı? Şimdiden her şey için teşekkürler.

 9. Merhaba;
  Burs için ödenen ücret ne kadar.Aynı zamanda başvuru yapılan herkes burs alabiliecek mi gerçetek okuyan öğrenci için çok değerli allah yardım eden herkesden razı olsun.
  Saygılarımızla

 10. Önceki yılların burs sonuçlarını site üzerinden kaldırınız. Öğrencilerin bilgilerini kalıcı olarak tutarak KVKK kapsamında suç işliyorsunuz.

 11. sonuçlar ne zaman yayınlanacak acaba

 12. Artık açıklayın ya, ayıptır kardeşim!!!

 13. Ne zaman açıklanacak bilen var mı ve miktarı ne kadar

 14. Burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanır Bu hafta demişlerdi

 15. Ben de bu vakıftan burs alarak okudum , Allah hepsinden razı olsun .. neyin tepkisini veriyorsunuz anlamıyorum .. bu ay içerisinde açıklanır…

 16. Arkadaşlar burs karşılıklı
  İlerde vermediğiniz zaman hakkınızda hacize kadar işlemler yapılacaktır, yaşanan bir olay
  Gidin baskı yaptırın karşılıksız isteyin

 17. Burs sonuçları ne zaman açıklanacak kasım ayı bitti neredeyse lütfen açıklayın artık hiç arayıp bilgi alan yok mu

 18. Burs dediğin karşılıksız olur taahhütname neymiş saçma bu burs değil borç veriyoruz desenize şuna hiç böyle burs veren görmedim.

  • Karşılıklı olduğuna nasıl karar verdiniz?
   Bana da öğretir misiniz bunu nasıl anlıyoruz

   • Taahhütnamede işe girdikten sonra en az bir öğrenciye burs vermeyi kabul ediyorum diye bir madde var yani sizde işe girince en az bir kişiye burs vereceksiniz bunu taahhüt ediyorsunuz eğer vermezseniz vakıf hakkınızda yasal işlem başlatabilir.

 19. Bir Veli olarak inanın bana şoktayım. Memleketimin derneği nasıl böyle bir şey yapar, inanamıyorum. Bu çocuklar zaten bu yaşlarında ekonomik buhran yüzünden endişe ve sıkıntı çekiyorlar. Bir de karşılıklı olduğunu duyunca hepsinin morali çöküyor. Kızım bu akşam “baba eğer alırsam ilerde ödeyebilir miyim ki?” dedi.. Gözyaşı dökecektim ama kendimi zor tuttum. Ülkeyi bu hale getirip çocukların geleceğini karartanlara da, karşılıklı burs adı altında resmen tefecilik oynayan dernek yönetimine de yazıklar olsun.

 20. hele hele çok paraları varmış gibi bir de burs vereceklermiş 🙂 fukaralar burs sonuç duyurusu bile yapamıyor, anca dernekte çayınızı için siz zavallılar 🙂

 21. Neden bir yetkili burada yazılan sorulara açıklayıcı bir cevap yazmıyor böyle üstü kapalı burs diye 200 ₺ verip sonra bizlere sıkıntı çıkaracaksa ihtiyacımız olmasına rağmen almayız daha iyi. Umarım bu yorumları okuyorsunuzdur. Şu an site kullanılmayan bir site gibi duruyor. Açık ve net bir cevap bekliyoruz.

 22. Lütfen artık bir cevap verin en azından burs vermeyecekseniz de net olun bu bursa gerçekten ihtiyacı olan ve bekleyen insanlar var zor durumda olmasak zaten sürekli sormayız bir cevap vermekten de aciz olamazsınız

 23. Yahu sizler cidden utanmaz, arlanmaz insanlarsınız. Hem 18 yaşındaki gencecik insanlara sözleşme imzalatıp haraç keseceksiniz ilerde, hem de kaç gündür açıklamayıp bekleteceksiniz. Bu çocuklar üzerinden kazandığınız yardım kimin cebine giriyor? Eğer açıklarsam vakıftaki kimse insan içine çıkamaz. Almayın burs , ilerde hacize kadar giden işlemler başlatırlar.

 24. Ayıptır ya yalan konuşup burs veren iş adamlarımızın heyecanını niye kırıyorsunuz. Yüce rabbim hepsinden razı olsun. Bu güne kadar burs verilen öğrencilerin hiçbirine hacizde gitmemiştir geride istenmemiştir. Taahhütnamede yazan konu bence teşvik amaçlıdır. okulunu bitirip iyi yerlerde çalışan gençlerimizde en az bir öğrenciye burs verseler kötümü olur. Bu işin devamlılığı açısından gereklide olur. ALLAH HEPSİNDEN RAZI OLSUN RAHMETİ RAHMANA KAVUŞMUŞ OLANLARINDA MEKANLARI CENNETTİR İNŞALLAH.

 25. Burs sonuçları ne smn açıklanacak bilgisi olan?

 26. Kasım ayı bitti ne zaman açıklanacak bu burs ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir