Başlangıç / Uncategorized / 2021 – 2022 Dönemi Burs Kazanan Öğrencilerimizin Dikkatine…

2021 – 2022 Dönemi Burs Kazanan Öğrencilerimizin Dikkatine…

2021-2022 dönemi burs kazanan öğrenciler açıklanmıştır.

Not: 2021 – 2022 dönemi burs kazanan öğrencilerimizin aşağıdaki taahhütname linkini tıklayarak 10 Aralık 2021 gününe kadar doldurup göndermeleri gerekmektedir. İban numaralarının Vakıfbank’tan olması önemlidir.

BURS KAZANAN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİNE ERİŞMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

DİKKAT ! : Taahhütname için TIKLAYINIZ !

 

72 yorumlar

 1. İhtiyaci olan insana gene cikmamis yonetimdeki insalarin akrabalari

  • İbrahim Şahin Aktemur

   Kardeşim bu kadar doğru yorum olur mu ya ortalamam gayet iyi bölümüm de gayet iyi bursa da ihtiyacım var fakat kendi akrabalarına torpilli bir şekilde dağıtım yapmışlar, yazıklar olsun.

  • Bana burs çıktı. Daha önce hiçbir bursa başvurmadım benden daha çok ihtiyacı olan vardır diye. Meğer en çok ihtiyacı olanlardan biri benmişim 5 kardeş okuyoruz bir çobanın çocukları olarak. güzel şeyler anlamlıdır ve bu vakfın yaptığı da çok anlamlı ve güzel bir şey.Yönetimdeki veya herhangi birini daha doğrusu hiç kimseyi tanımıyorum. Tıp okuyorum. İhtiyacım var ve ihtiyacım olduğunu da belgelerimde gösterdiğim için burs çıktı. İnsanları karalamayın bu hoş değil.

 2. Ben mardinde okuyorum maddi durumum yetmiyor ayrıca yurtta çıkmadı ev tuttuk kira ödüyoruz ama bana çıkmamış yani bursun ihtiyacı olanlara çıkmama gibi bir huyu var herhalde.

  • Kesinlikle öyle

  • Boş konuşuyorsunuz gerçekten. Adı üstünde yurt çıkmadı diyorsunuz. Bu vakıflardan önce devletin işidir. Eğer farklı bir şehirde okumanıza rağmen size yurt dahi çıkmamış ise bu ailenizin maddi durumu diğer öğrencilerden biraz daha iyi diyedir. Eğer ihtiyacınız olsaydı önce devlet yurdu çıkardı. Biraz mantıklı konuşun lütfen. Yüzlerce öğrenciye öyle ya da böyle destek olmaya çalışıyorlar. İnsanlara çamur atmayın artık. Siz yararlanamıyor olsanız bile en azından diğer öğrenci arkadaşlarınız yararlanıyor. Biraz kinci olmayın lütfen. Bunları da bir düşünün. İyi günler.

  • Muhammed Furkan Urun

   Merhaba, bana bu burs çıktı. Fakat annem son 2 haftadır korona olduğu için açıklanmasını takip edemedim, bu akşam gördüm ve formu doldurdum. Bu bursa ihtiyacım var ve burs da çıktı, taahhütnameyi de doldurdum yanıtımı kaydetti. Rica ediyorum yetkililer bu yorumları okuyorsa başvurum dikkate alınsın. Burs çıktığı için de ayrıca teşekkür ederim.

  • Merhaba bende burs istiyorum 12 sınıf öğrencisiyim aylemin durumu iyi değil 5 kardeşiz babam çalışmıyor annem şeker hastası

 3. Burs ücreti ne kadar bilgisi olan var mı?

  • Özel üniversite öğrencisine verilmiş ihtiyacı olana verilmemiş. Vakıftan burs almak için fonlanmak gerekiyor sanırım. Yazıklar olsun.

 4. adaletli olmamış, özel üniversite öğrencisine burs çıkmış ama ihtiyaç sahibi öğrenciye çıkmamış. anlaşılıyor ki bu vakıf ta hikaye, ihtiyacı olan değil, adamı olan bursu kapıyor. hak yiyenler kendi vicdanlarında boğulsunlar

 5. çok üzüldüm tek umudum bu burstu bir eğitim yılını daha parasız geçirmek zorunda kaldım ne diyim ki

 6. 3 yıldır başvuruyorum yine çıkmamış

 7. Ya arkadaşlar burs ücretini bilen yok mu hiç?

 8. özel üniversite okuyan adam o ücreti ödeyebildiğine göre herhalde bu kadarlık bursa da ihtiyaç duymaz diye düşünüyorum. Ama sanırım burada amaç ihtiyacı olana değil hatırlı tanıdığı olana burs vermek zaten başvururken de iki referans istemeleri bundan yani garibana yine ekmek yok. Ya arkadaş bu ülkede işini hakka niyet içinde yapan adaleti gözeten dürüst davranan insan bulmak zor olmamalı.

  • Merhaba, bursu kazananlar listesinde yer alıyorum ancak bu listeyi yeni görüyorum. Kyk yurdunda kaldığım için internete erişimim biraz kısıtlı olduğu için fark etme konusunda geciktim maalesef. Taahhütnameyi doldurabilir miyim? Yarın hemen Vakıfbank hesabımıda açarım. Bir şans taniyabilirseniz çok sevinirim.

 9. KIZIM İÇİN BURS VERMEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. BEN KENDİ İMKANLARIMLA OKUTURUM ZATEN ÇIKMAYACAĞINI BİLİYORDUM.BURASI TORPİLLİLERİN YERİYMİŞ KARS ARDAHAN IĞDIR. HATIRLI KİŞİLERİN DERNEĞİ.

 10. Bu burs geri ödemelimi değilmi anlamadım ben şimdi

 11. Sadece tanıdığı, referansı olanlara verilen bir burs. 4 yıldır başvuruyorum tanıdığım yok diye çıkmıyor. Arkadaşımın tanıdığı vardı başvuru yaparken numarasını yazdı burs çıktı hemen.

 12. Öncellikle merhaba herkese, Kai denilen vakıfa burs başvurusunda bulundum sonuçlar açıklandı Kars Ardahan yada ığdır nüfusuna kayıt olmayan insanlara bile çıkmış bize çıkmamış özel üni okuyanlara maddi durumu yüksek olanlara dahi çıkmış yine bize çıkamamış demek istediğim Her yerde tek bir adalet ilkesi vardır o da güçlünün çıkarı.

 13. Arkadaşlar burslar ne zaman yatacak bilen var mı

 14. Hiç zannetmiyorum ama Kasım ayı burs ücretini de vermeleri gerekir sitede Kasım-Mayıs ayları yazıyor

 15. Burs ne zaman verilecek veya listede ismimi görüp alabilen oldu mu yoksa ben mi bir yanlışlık yaptım da alamadım çünkü listede adım var

 16. 2 aydır kasım ve aralık

 17. Allah razı olsun gençleştim resmen:)

 18. Yatan ücretler 2 aylık mı gerçekten

 19. Adım listede var taahhütnameyide zamanında doldurdum fakat para bugün yatmadı. Benim gbi olan arkadaşlar varmı acaba?

 20. Bursu yatan var mı benim daha yatmadı

 21. Bana burs çıkmış ama daha dün Vakıf mesaj atınca öğrendim burs çıktığını mesajda yarın 14.00 a kadar İvan bilgilerinizi yollamazsanız bursunuz iptal edilecektir yazıyordu.Bende hemen sitedeki tahannütnameyi doldurup yolladım bursu alabilir miyim acaba böyle olan var mı?Ne zaman yatar

 22. Saat 6gibi yatcak senin ki

 23. Benim yattı bursum bu sabah farkettim

 24. Her ayın 15 inde mi yatıcak 200 tl mi 400 tl mi şimdi anlam veremedim de

 25. Bursu yatan var mi

 26. Bursu yatan varmı?

 27. Sabah aradığımda bugün yatıcak dediler

 28. Ocak ayı bursu yatan oldu mu

 29. kaç para yatmış arkadaşlar sizlere?

 30. Mayıs ayında da burs yatacak mi acaba bilen var mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir